Nakupovať Oriflame

Chcete si nakupovať kozmetiku Oriflame?

Prečo by ste si mali nakupovať kozmetiku z Oriflame, keď je na trhu toľko značiek? Pozrite si video a pochopíte, že je najmenej 10 dôvodov, prečo vymeniť chaos v kúpeľni za jednu značku. 

 

oriflame preco

 

Presvedčilo vás to? Potom vyplňte svoje registračné údaje a pokiaľ máte svoju prvú objednávku, vpíšte ju do kontaktného formulára vpravo. Ak ešte objednávku nemáte, budeme vás kontaktovať. Registráciou získate k nákupu  stálu 20% zľavu z katalógovej ceny na všetky objednané produkty!

 

Registrácia sa aktivuje prvou objednávkou, ktorá môže byť v ľubovoľnej výške. Najjednoduchší spôsob je využitie online katalógu. S prvou objednávkou získate aj tlačený katalóg zadarmo. Ak požadujete katalóg ešte pred prvou objednávkou, zasielame katalóg až po úhrade nákladov za poštovné a za katalóg vo výške 2,90 €. Na vyžiadanie zasielame faktúru na úhradu. Pre tento spôsob vyplňte kontaktný formulár. 

Vybrať si môžete z aktuálneho 

 

online kATALÓGU ORIFLAME 

 

 


 

 * Do ceny prvej objednávky bude započítaný registračný poplatok 3 €. Celý sa odvádza na charitatívny projekt Farebné nemocnice. Registráciou do Oriflame tak pomáhate rekonštruovať detské nemocničné oddelenia. Celý výťažok zostáva na Slovensku a zrekonštruujú sa zaň len slovenské nemocnice. V cene TOP ponúk je už registračný poplatok zahrnutý, uvedená cena sa oň ďalej nenavyšuje. 

 

Vaša objednávka

(nákup je možný od 15 rokov)

Odoslaním objednávky zároveň prehlasujem, že nemám v súčasnosti v spoločnosti Oriflame platné registračné číslo.

Odoslaním objednávky súhlasím s Podmienkami sprostredkovania registrácie.

Objednávka bola úspešne odoslaná. Čo najskôr Vás budeme kontaktovať.


Email bol úspešne vložený do databázy.